پیشتازان تکنولوژی ، اولین فروشگاه تخصصی محصولات استوک و کارکرده
021 - 9100 94 98
5 مقاله در شبکه

انتقال تصویر بدون نیاز به آی پی استاتیک

  تاریخ ٠٣ اسفند ۱٣۹٨
  تعداد بازدید 2748

انتقال تصویر بدون نیاز به IP Static

انتقال تصویر بدون نیاز به IP Static و به روش ابری یا P2P بر روی دستگاه های تلفن های همراه و تبلت هایی با سیستم عامل Android و IOS یکی از جدیدترین روش برای مشاهده تصاویر سیستم های دوربین مداربسته است . این روش به آسانی  قابل تنظیم بوده و هیچ گونه نیازی به استفاده و دریافت آی پی استاتیک نیست.  انتقال تصویر P2P، به راحتی این امکان را بوجود می آورد تا تنها با اسکن کردن بارکد QR کد، به دستگاه دی وی آر انتخابی دسترسی داشته باشید.این عملیات بدون نیاز به پروکسی ، پورت فورواردینگ و برنامه های داینامیک انجام پذیر است.

نرم افزار های مربوطه این امکان را برای کاربر میسر می کند تا از هر نقطه با تلفن همراه خود در صورت وجود اینترنت به تصاویر سیستم های دوربینهای مدار بسته نصب شده دسترسی داشته باشید.

برای انجام دادن انتقال تصویر به شیوه P2P مراحل زیر را به دقت انجام دهید :
با استفاده از یک کابل شبکه اتصال DVR را به مودمی که به اینترنت وصل است برقرار کنید
حتما از دسترسی اینترنت و آنلاین بودن مودم خود اطمینان حاصل کنید.
نام کاربری  پیش فرض دستگاه های خریداری شده برا اولین ورود می باشد. معمولا در برند های متفاوت نیز رمز های ورود متفاوت خواهد بود
برای ایمنی بهتر است  رمز عبور از حالت پیش فرض تغییر داده شود. در هر صورت رمز عبوری که در حالت عادی می توان با آن به تنظیمات دسترسی داشت، را به خاطر داشته باشید.

در مرحله بعدی از فعال بودن این قابلیت در دستگاه خود اطمینان داشته باشید. برای این منظور دقت نمایید که در زمان روشن کردن دستگاه DVR و بوت شدن، پیغامی مبنی بر فعال بودن این قابلیت به همراه بارکد هایی برای اسکن به شما داده می شود .
در صورتی که به هر علتی در زمان روشن شدن دستگاه موفق به مشاهده این تنظیمات آن نشدید شما قادر خواهید بود تا از طریق منوی دستگاه وارد تنظیمات شده و پس از یافتن این گزینه آن را فعال کنید.