پیشتازان تکنولوژی ، اولین فروشگاه تخصصی محصولات استوک و کارکرده
021 - 9100 94 98

کالای کارکرده ، استوک و دست دوم

محصولات کارکرده که به آن محصول استوک و یا دست دوم نیز گفته می شود، کالاهایی هستند که در گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند اما همیشه هم به این صورت نیست. در یک تعریف ساده میتوان گفت کالای استوک مجموعه ای از کالاهایی است که در بیشتر فروشگاه ها فعال کشورهای اروپایی مرجوع شده اند و علت اکثریت آن ها هم دلیل بر خرابی آن ها نبوده است و ممکن است به علت نداشتن بسته بندی مناسب و یا آسیب دیدن بسته بندی آنها، برگشت خورده و به عنوان کالای کارکرده تلقی شوند و وارد بازار فروش کالای دست دوم و استوک شوند. کالای استوک معمولا در چند طبقه کیفیتی، دسته بندی می شود و کالایی که دارای کیفیت بسیار خوبی است، فاقد هرگونه آسیب ظاهری بوده و از لحاظ سخت افزاری نیز عملکرد خوبی دارد. امروزه با توجه به افزایش قیمت دلار و به تبع آن افزایش قیمت کالاهای آکبند امکان خرید کالای دیجیتال آکبند با توجه به قیمت های بالایی که دارند برای اقشار مختلف جامعه علی الخصوص دانشجویان، کارمندان ، دانش آموزان و صاحبان کسب و کار های کوچک آنلاین که کالاهایی مانند لپ تاپ و کامپیوتر به عنوان ابزار اصلی درآمد آن ها محسوب میشود مقرون به صرفه نمی باشد به همین دلیل کارشناسان فروش مجموعه پیشتازان تکنولوژی در خصوص کالای مورد نظر اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
مجموعه پیشتازان تکنولوژی در حوزه ی توزیع و فروش کامپیوتر های استوک ، لپ تاپ کارکرده ، قطعات دست دوم رایانه ، مینی کیس و آل این وان ، تجهیزات شبکه و.... به صورت حضوری در مراکز فروش خود در شهر تهران و غیر حضوری از طریق سایت مجموعه به کاربران و مصرف کنندگان خدمات ارائه میدهد.
این مجموعه همچنین با تلاش مداوم و با بهره گیری و جذب پرسنل مجرب به زودی فعالیت خود را بسط داده و در حوزه ی خدمات IT، اجرائیات Active ، اجرائیات Passive و تعمیرات به صورت متمرکز در سطح تهران و به صورت پراکنده در سطح کشور نیز خدمات ارائه میدهد و از طریق فراهم آوردن بستری جهت ارائه مقالات آموزشی در حوزه های مرتبط به کاربران زیر مجموعه رسالت خود را ادامه خواهد داد.