پیشتازان تکنولوژی ، اولین فروشگاه تخصصی محصولات استوک و کارکرده
021 - 9100 94 98
5 مقاله در شبکه

ویژگی های جدید جست و جوی تصاویر گوگل

  تاریخ
  تعداد بازدید 1752

ویژگی های جدید جست و جوی تصاویر گوگل

حتما تا کنون در نتایج جست و جوس تصاویر توسط گوگل، به اطلاعاتی که بر روی هر تصویر نمایان می شود توجه کرده اید. اطلاعاتی از قبیل سایز عکس ( با نگه داشتن اشاره گر ماوس بر روی آن عکس، ابعاد آن در پایین سمت چپ نمایش داده می شود)  و آدرس سایتی که منبع آن به شمار می آید.
google image
اما گوگل اعلام کرده است که در آینده نزدیک، این اطلاعات را بهبود می بخشد و اطلاعات کامل تری در اختیار کاربر قرار می دهد. این کار به دلیل بهتر شدن نتایج جست و جو و رضایت بیشتر کاربر انجام می شود.
 
این شرکت قرار است در همان محلی که در حال حاضر ابعاد تصویر نمایان می شود، آیکون های بیشتری اضافه کند. یکی از این آیکون ها نشان دهنده ماهیت آن تصویر است. برای مثال، اگر حاصل جست و جوی کاربر، تصویری مربوط به یک ویدئو است، آیکون ویدئو برای آن نشان داده می شود. همچنین مدت زمان آن ویدئو نیز قابل مشاهده خواهد بود. همینطور برای محصولاتی که در یک فروشگاه اینترنتی قرار دارند یا یک دستور تهیه غذا، آیکون های مربوط به آن ها نمایان خواهد شد.
 
این ویژگی به هرچه ساده تر شدن جست و جو و یافتن نتایج بهتر به کاربر کمک خواهد کرد. کمپانی گوگل به عنوان دارنده بهترین و پرطرفدار ترین موتور جست و جو در فضای گسترده وب، همواره در حال بهینه تر کردن سیاست ها و الگوریتم های خود در راستای کسب بیشتر و بهتر رضایت کاربران است و این تغییر نیز به همین منظور درحال انجام است.
 
با این تغییر، پس از جست و جوی یک تصویر، به راحتی و با یک نگاه می توانید متوجه شوید که آیا آن تصویر همان چیزی است که شما می خواهید یا خیر و از زمان خود به بهترین شکل استفاده کنید.
 
در این تغییر، گوگل برچسب ابعاد تصویر را حذف نمی کند. بلکه ویژگی های بیشتر را به آن اضافه می کند.