پیشتازان تکنولوژی ، اولین فروشگاه تخصصی محصولات استوک و کارکرده
021 - 9100 94 98
3 مقاله در مانیتور

معرفی ROG SWIFT، سریع ترین مانیتور جهان

  تاریخ ۱٧ اسفند ۱٣۹٨
  تعداد بازدید 1444

 ROG SWIFT، سریع ترین مانیتور جهان

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کیفیت بازی ها در دنیای گیمینگ، رقابت شدیدی میان کمپانی های فعال در این زمینه بوجود آمده است. جدا از سازنده های کارت های گرافیک که  روز به روز در حال معرفی محصولی قدرتمند تر از محصول دیروز هستند، میان تولید کنندگان مانیتورهای گیمینگ نیز رقابت بالایی وجود دارد.
یکی از بزرگان این عرصه و سازنده ای که حرف های زیادی در زمینه تجهیزات گیمینگ دارد، کمپانی ایسوس است. این شرکت دست به تولید مانیتوری برده که امروز به عنوان سریع ترین مانیتور جهان شناخته می شود. نرخ نوسازی 360هرتز، چیزی است که در سال گذشته میلادی، به عنوان دروغ آوریل به آن نگاه می شد اما امروز، عین حقیقت است.
با ما همراه باشید تا بیشتر با این محصول ارزشمند آشنا شوید.
 
asus rog swift
 
هر ساله، اخبار گوناگونی از کامپیوترها و تجهیزات کامپیوتری معرفی شده در نمایشگاه CES به گوش می رسد و کمپانی های زیادی در آن شرکت می کنند و تازه ترین تولیداتشان را به رخ رقبایشان می کشند. کمپانی ایسوس در نمایشگاه CES 2020 مانیتوری را معرفی کرد که به عنوان یک شگفتی تلقی می شود. نرخ نوسازی 360 هرتز، بیشترین حد نرخ نوسازی مانیتورها می باشد که تا کنون تولید شده است.
 
مانیتور گیمینگ جدید ایسوس، با نام بسیار جذاب ROG SWIFT، مانیتوری 24.5 اینچی با کیفیت 1080p و فناوری Nvidia G-Sync است که بر اساس گفته ی ایسوس، برای بازی های رقابتی و ورزشی طراحی شده است. علاوه بر فناوری G-Sync، حالت Overdrive نیز پشتیبانی می شود تا سریع ترین واکنش و بالاترین سطح عملکرد برای کاربر فراهم شود و لذتی وصف نشدنی از بازی کردن به ارمغان آید.
asus rog swift
 مانیتور Asus ROG SWIFT برپایه یک پنل 24.5 اینچی ساخت AU Optronic است که به نسب سریع ترین مانیتورهای گیمینگ موجود در بازار که نرخ نوسازی آن ها 240 هرتز است، 50 درصد سرعت بالاتری در نوسازی دارد و نرخ نوسازی آن 360 هرتز است.
 
همکاری ایسوس و انویدیا برای ساخت سریع ترین مانیتور جهان، جهشی بزرگ به حساب می آید و تحولی در دنیای گیمینگ به شمار می رود.
 
اطلاعات دقیقی از زمان عرضه این مانیتور به بازار وجود ندارد اما ایسوس گفته است که تا اواخر سال 2020 میلادی، سریع ترین مانیتور جهان موسوم به ROG SWIFT را وارد بازار خواهد کرد.

برچسب ها:

مانیتور گیمینگ

سریع ترین مانیتور جهان

Asus ROG SWIFT